966 header

Domare

Domare

Huvudansvarig för alla domarärenden i Strömstad HK. Medlem i SHK:s styrelse.

Sven Johansson

073-688 26 89

beol9698@hotmail.com / sjohansson@theecsgroup.com

Ansvarar för Föreningsdomarna, regelfrågor och matchuttagning.

Robin Larsson

076-058 56 67

robin95.larsson@gmail.com

Domararvoden 2017-2018:

HFV-nivåer

Använd denna mall för domarräkning:

HFV-kvittoräkning

HFV-kvitto-handbollsdomare-ifyllbar.pdf

Domarräkning skickas till:

ekonomi@stromstadhk.se


Distriktsdomare:

Sven Johansson

073-688 26 89

beol9698@hotmail.com

Robin Larsson

076-058 56 67

robin95.larsson@gmail.com

Albin Jensson

070-4168593

albin.jensson@hotmail.com


Föreningsdomare:

Isac Wallqvist

072-0576814

isac10shk@outlook.com

Marcus Kulic

073-9588541

pungarnn1337@hotmail.com

Emil Lindegarth

076-0063007

emil.lindegarth@gmail.com

Nils Hilmersson

076-8029434

nils.hil@telia.com


Nya Föreningsdomare:

Valentina Bunjaku

076-3934352

v-bunjaku@hotmail.se

Elmerina Kurti

076-2425312

elmerina.kurti@skola.stromstad.se

Alma Olausson

072-2047380

anjo.lusk@gmail.com

Indra Ågren

072-3228198

indra038@hotmail.com

Mandus Skärström

072-3173767

mandus02@live.se

Hilmer Adolfsson

070-727420012

shk.hilmer@gmail.com

Moa Levin

076-3494388

anna.moa.levin@gmail.com

Alketa Bajrami

076-0982363

alketa.bajrami@icloud.com

Fihri Aslan

0526-10056

aslanfihri02@gmail.com

Vilma Larsson

076-9009009

vilmalarsson@live.se

Filippa Oderbrant

073-8115366

filippa.oderbrant@skola.stromstad.se

Linnea Karlsson

073-7256594

linneacharlotte@gmail.com

Florina Kurti

070-0373868

rinaloli@hotmail.com


Md str mstad mat
Md intersport
Md dafto bla
Md at logo payoff1 original
Md brandt cmyk
Md supergott
Md eurocash
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub